Ви можете безпечно для себе оплатити
товари-послуги через гаранта
Зробіть це через дану форму:
Відправка коштiв
Покупець відправляє кошти через сервіс-гарант.
Надіслати засоби можна в формі, зазначеної на нашому сайті.
При відправленні коштів, користувач вводить контактні дані одержувача, з можливістю ввести номер карти, куди, при успішному здійсненні угоди, будуть перераховані кошти.
Здійснення угоди
Оплативши послугу, сервіс зберігає ваші кошти в безпеці. Платник може відправити одержувачу ID транзакції, щоб той міг перевірити її наявність в системі. «SMART PAY GARANT» ж утримує кошти зі свого боку до тих пір, поки не відбудеться угода. При успішному закінченні угоди, покупець відправляє продавцеві придуманий ним код для виведення коштів.
Виведення коштів
Одержувач вводить код для виведення коштів. При правильному введенні коду, користувач має можливість вивести кошти на ваш улюблений карту, якщо відправник не вводив конкретної картки одержувача, або ж на карту, зазначену відправником при відправленні.
Питання довіри
Сервіс «SMART PAY GARANT» виступає гарантом того, що ваші кошти будуть списані з вашої картки і відправлені одержувачу в разі успішного введення наданого відправником коду. У разі, якщо кошти були відправлені на зберігання сервісу-гаранту, але продавець не надав сервіс / послугу, покупець може запитати свої кошти назад на карту. Для цього, йому необхідно зв'язатися з нами і зробити запит повернення коштів через форму зворотного зв'язку. При будь-яких спірних або конфліктних ситуаціях, сторони можуть звернутися в нашу службу підтримки для вирішення питання. / Послугу, покупець може запитати свої кошти назад на карту. Для цього, йому необхідно зв'язатися з нами і зробити запит повернення коштів через форму зворотного зв'язку. При будь-яких спірних або конфліктних ситуаціях, сторони можуть звернутися в нашу службу підтримки для вирішення питання.