Як працює сервіс гаранта:
1
Ви відправляєте кошти на сервіс-гарант, шифруючи їх придуманим вами кодом. Також, ви можете заздалегідь вказати інформацію про одержувача
2
Ми утримуємо ваші кошти, поки ви не отримаєте придбану послугу / сервіс
3
При отриманні товару або послуг, ви передаєте придуманий вами код одержувача
4
Одержувач вводить вказаний вами код і отримує кошти на свою карту. У разі, якщо ви не вказували карту одержувача, він сам вибирає зручний метод отримання коштів.
Що потрібно знати про сервіс-гаранта
Шифрування транзакції
Ваша транзакція надійно зашифрована створеним вами кодом-паролем. До нас він також потрапляє в зашифрованому вигляді, і може розблокуватися тільки при правильному його введенні одержувачем. Зберігайте свої кошти надійно!
Можливість повернення
У разі, якщо одержувач не надав вам обіцяного товару / послуги, ви завжди можете відкликати свої кошти назад. Здійснюйте онлайн-оплати без ризиків!
Прийнятні комісії
«SMART PAY GARANT» пропонує вигідні комісії за свої послуги на рівні:
  • 10 грн. - 1000грн. = 6%
  • 1000грн.-2000грн. = 5%
  • 2000грн.-3000грн. = 4,25%
  • 3000грн.-30000грн. = 4%
Питання довіри
Сервіс «SMART PAY GARANT» - це зручний та безпечний майданчик, який допоможе користувачам здійснювати угоди, не піддаючи ризику натрапити на шахраїв. Головні завдання сервісу: надійна допомога в мінімізації ризиків при здійсненні будь-яких угод, якісна підтримка з гострих питань, що виникають у сторін угоди, пошук рішення із застосуванням всіх доступних ресурсів.
З кожним роком все більша кількість грошових переказів між фізичними особами відбувається без їх безпосереднього контакту, і грунтується лише на довірі (будь це передоплата дорогого сервісу, замовлення фріланс проекту, або звичайна купівля з онлайн-магазину). На жаль, реальність показує, що практично кожен користувач хоча б один раз зіштовхувався з обманом, або ж іншими шахрайськими діями при здійсненні грошових переказів.
Ідея створення сервісу-гаранта заснована на необхідності контролювати чесність угоди і гарантувати зі свого боку як отримання товарів / послуг замовникові, так і отримання коштів за надані товари / послуги виконавцю.
Завдання нашого гаранта полягає в тому, щоб зробити обмін лише в тому випадку, коли обидві сторони задоволені своєю угодою.
Ми сподіваємося, що «SMART PAY GARANT» не тільки допоможе тисячам користувачів уникати шахраїв, але і станемо великим кроком для підвищення прозорості та надійності онлайн переказів.